„Lietuvos mažųjų žaidynės 2018“ finalinis festivalis

2018 m. balandžio 22 dieną Lietuvos sutrikusios klausos vaikų ikimokyklinio ugdymo centro vaikų sporto komanda, kartu su kitomis 25 Lietuvos vaikų ikimokyklinio ugdymo įstaigų komandomis, dalyvavo  finaliniame Lietuvos Mažųjų Žaidynių  festivalyje, kuris vyko Jonavos sporto ir pramogų arenoje. 

Čia mažųjų dalyvių laukė linksmos atrakcijos: draugiškos estafetes, žaidimai, šokiai, vaidinimai ir apdovanojimai, kurie vainikavo ilgą ir atkaklų  vaikų ruošimąsi pirmąjam bei  antrąjam Žaidynių etapams. 

Vaikai grįžo kupini naujų įspūdžių, patyrimų, gerų emocijų, sportinio entuziazmo bei didžiuodamiesi savo laimėtais medaliais, komandine taure ir kitomis dovanomis.    Kviečiame visą Centro bendruomenę prisijungti prie nuoširdių sveikinimų mūsų mažiesiems olimpičiams ir pasidžiaugti, kad 2018 metų Lietuvos Mažųjų Žaidynės jiems buvo sėkmingos. 

 Nepamirškime, kad  vaikučiams, kurie negirdi, yra labai sunku rungtyniauti  su girdinčiais bendraamžiams.  Juk neveltui Olimpinės žaidynės, pasaulio bei Europos čempionatai klausos negalią turintiems žmonėms yra organizuojami atskirai nuo girdinčiųjų. 

 

Ilona Ivoškienė, gydomosios kūno kultūros mokytoja metodininkė