LABAS TAU IR LABAS MAN

Mandagumo reikia mokytis nuo mažų dienų. Sakoma, kad rytinis pasisveikinimas padeda išskirti cheminę reakciją smegenyse, kuri sukelia laimės ir malonumo jausmą bei pripildo šypsenų visai dienai. Mes ,,Nykštukų“ grupės vaikai kiekvieną dieną pradedame pasisveikindami vieni su kitais ne tik žodžiais bet  ir gestais! Šiandien siunčiame žinutę: ,,Esame stropūs ir mandagūs, jei pro šalį praeini mums parodyk: ,,LABAS”.

Nuo pat ryto grupėje nuo vaikų veidų nedingo šypsenos. Kaip ir kiekvieną rytą sveikinomės su vaikučių tėveliais. Ryto rate kartu su auklėtojomis aptarėme vaikų nuotaikas, teiravomės vieni kitų, kaip jaučiamės. Vėliau vaikai keliavo į surdopedagogo užsiėmimus,, kur jų laukė naujas pasisveikinimas. Pasisveikinimą, kuris priklijuotas prie durų teko perklijuoti iš grupės pusės, nes vaikai taip pamėgo, kad pradėjo patys sveikintis grupėje darydami tarp žaidimų pertraukėles. 🙂

Smagiausia dalis mūsų vaikučiams buvo: ,,LABAS” plakatas. Kiek emocijų sukėlė, kad rankytes dažais dažėsi ne tik vaikai, bet ir surdopedgogė., auklėtojos, auklėtojų padėjėja. Plakatas greitai prisipildė spalvotais dažais išpieštų vaikų delniukų trafaretais. Tikimės, kad kiekviena diena mūsų grupėje taps pasisveikinimo diena.