EDUKACINIS PROJEKTAS ,,KNYGOS SAVAITĖ”

Norėdami atkreipti dėmesį į tai, kad ikimokyklinio amžiaus vaikai savo artimiausioje aplinkoje vis rečiau mato popierines knygas nusprendėme dalyvauti projekte: ,,Knygos savaitė”, kuris vyko 2020 m. kovo 2 – 6 dienomis . Projektas skirtas paminėti Europos logopedų dieną bei akcentuoti knygų reikšmę žmogaus (vaiko) gyvenime.

„Nykštukų“ grupės vaikai nekantriai laukė, kada į grupę galės atsinešti savo mėgstamiausias knygeles. Visi įdėmiai stebėjo vienas kito knygelės pristatymus ir nekantravo, kada galės pristatyti savas. Kitą dieną vaikučiai kūrė savo knygeles. Labiausiai vaikai laukė išvykų. Projekto metu vaikai aplankė dvi Vilniaus bibliotekas.

 Labai džiaugiamės ir dėkojame vaikučių tėveliams, kurie vedė veiklą Vilniaus Adomo Mickevičiaus bibliotekoje. Paskutinę dieną keliavome į šalia darželio eesančią Antakalnio  biblioteką, kur vaikams vyko integeuota veikla: ,,Mano knyga”. Tikimės, kad vaikams meilė knygoms tik padidėjo, o kelionės į bibliotekas tik dažnės.

Mūsų grupės vaikų ir kitų dalyvių renginio akimirkas galite rasti facebook sukurtoje paskyroje; ,,Knygos savaitė’ (,,Book week) nuo kovo 10 iki 27 d. ir internetiniame psl.KPKC edukacinės patirties banke.

Linkime, kad meilė knygoms neišblėstų!

Gintarė Mykolaitytė, surdopedagogė